HOME

O NAS

OFERTA

KONTAKT


Rewolucyjne mycie szyb

Unikalny, bezobsługowy w trakcie pracy, robot do mycia powierzchni szklanych. Sprawdza się również w czyszczeniu glazur czy kabin prysznicowych. Jest banalnie prosty w obsłudze i wyręcza nas w czynnościach których wyjątkowo nie lubimy.

Teraz w ofercie również roboty myjące podłogi z opatentowanym systemem Fast Brush.

Hobot 188​

HOBOT-188 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, który umożliwia zasysanie powietrza i utrzymanie się na szkle.

Hobot 198

HOBOT-198 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. 

Hobot 268

Przyłóż robota czyszczącego HOBOT 268 do powierzchni szkła, okien, luster, czy szklanych drzwi wbudowanych w szafki i włącz go za pomocą jednego przycisku. Twoje okna będą krystalicznie czyste i wypolerowane bez wysiłku. Nie można go jednak stosować na poziomych powierzchniach.

Hobot 288

Hobot-288 używa wysokiej jakości pompę odśrodkową, która nie obniża ciśnienia nawet wtedy, kiedy występuje mały przeciek. Robot pracuje płynnie na różnych powierzchniach: folia okienna, szkło powlekane, szkło grawerowane, folia bezpieczeństwa, szorstkie powierzchnie szklane, szkło odblaskowe i inne.

Hobot 298

Przyłóż robota czyszczącego HOBOT 298 do powierzchni szkła, okien, luster, czy szklanych drzwi wbudowanych w szafki i włącz go za pomocą jednego przycisku. Twoje okna będą krystalicznie czyste i wypolerowane bez wysiłku. Nie można go jednak stosować na poziomych powierzchniach.

Hobot LEGEE 669

Odkurzacz z mopem 4 w 1

4-stopniowe czyszczenie FastBrush® oznacza czyszczenie: odkurzanie, na sucho, nawilżanie oraz na mokro w jednym.

Hobot LEGEE 688

Legee-668 może być sterowany zarówno za pomocą pilota jak i aplikacji HOBOT LEGEE podłączoną do wifi. Aplikacja wprowadza robot w nową przestrzeń inteligentnego sprzątania za pomocą 7 dedykowanych programów.