HOME

OFERTA

KONTAKT

- Odwrócona osmoza -

Odwrócona osmoza - jest to zjawisko polegające na transporcie wody przez membranę półprzepuszczalną. Odwrócona osmoza tym różni się od osmozy, że proces przepuszczania czystych cząstek przebiega w kierunku odwrotnym, gdyż po stronie  wody zanieczyszczonej przyłożone jest większe ciśnienie wody wejściowej, które pokonuje ciśnienie osmotyczne, niweluje je i powoduje filtrację przez membranę osmotyczną tylko cząstek czystej wody i niektórych prostych związków soli, pierwiastków.

 

EXCITO-OSSMO

 

4 stopniowy system odwróconej osmozy oparty na nowoczesnych wkładach "TWIST", wyprodukowany z komponentów certyfikowanych przez NSF. System zawiera nowoczesne wkłady liniowe typu "TWIST", które pozwalają na szybką i nieskomplikowaną ich wymianę, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki wysokiej jakości membrany RO może oczyścić do 280 l wody na dobę. Niski mikronaż 0,0001 µm, pozwala usuwać z wody większość zanieczyszczeń (w tym bakterie i wirusy). System wyposażony jest we wkład węglowo mineralizujący, który poprawia smak i zapach wody, a także wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu takie jak: wapń i magnez.

 

Zestaw zawiera: system EXCITO-OSSMO, wkłady AIPRO-1M-TW, FCCBL-S-TW, FCCM-TW, membranę RO TFC-70F-TW, wylewkę FXFCH17-C, przyłącze wodne 1/2", wężyk, zbiornik, akcesoria, instrukcję, kolorowe opakowanie.

Urządzenia WTRO

 

Zastosowanie: Do odsalania wody pozbawionej żelaza, manganu oraz pozbawionej zanieczyszczeń stałych. Stosowanie urządzeń do odwróconej osmozy posiada szereg zalet w stosunku do odsalania wody innymi metodami, m.in. nie wymaga stosowania kwasów i zasad. Woda podawana na membrany wymaga wcześniejszego przygotowania. Przygotowanie wody przed podaniem jej na RO polega na usunięciu z niej wszystkich substancji mogących zakłócić lub uniemożliwić pracę membran wskutek ich zablokowania.

bądźmy w kontakcie

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

PHU DOMO

 

ul. Antyczna 15

 

62-800 Kalisz

 

tel.: 62 7680 680

 

fax:  62 7680 681

 

e-mail: biuro.domo@dgcs.com.pl

 

Godziny otwarcia: Pn-Pt 08.00-16.00

 

Prosimy o kontakt z krótkim opisem oczekiwań - nasz zespół odezwie się przedstawiając Państwu ofertę