HOME

OFERTA

KONTAKT

- Piece na Pellet -

Chcesz obniżyć rachunki za ogrzewanie, stworzyć w budynku wygodny i łatwy w obsłudze system grzewczy lub usprawnić działanie istniejącego? Idealnym rozwiązaniem będą nasze kotły na pellet!

Czym są kotły na pellet?

To urządzenia wyposażone w zasobnik i palnik z automatycznym system rozpalania. Wystarczy nacisnąć przycisk uruchamiający pracę urządzenia gotowe. Opał dostarczany jest do komory spalania przez całkowicie automatyczny podajnik. Kocioł posiada wentylator wyciągowy spalin, doprowadzający dokładnie taką ilość powietrza, jaka jest potrzebna do absolutnie czystego procesu spalania. Oczywiście kocił podłącza się do komina. Jego pracą steruje elektroniczny system sterujący.

 

Czym charakteryzują się nasze kotły?

Proponowane przez nas produkty to nowoczesne, świetnie zaprojektowane, wyposażone w solidne, wytrzymałe i niezużywające się podzespoły urządzenia o wysokiej sprawności. Świetnie pracują nawet w niskim zakresie mocy grzewczej, są bardzo energooszczędne. Poza tym są ekonomiczne (świetny stosunek ilości zużytego paliwa do ilości wytworzonego ciepła), bezawaryjne i przyjazne dla środowiska. Opalane naturalnym paliwem, który w czasie spalania nie wytwarza szkodliwych dla człowieka i środowiska związków chemicznych. Co więcej – nasze kotły ekologiczne nie przyczyniają się do wzrostu zanieczyszczenia powietrza. Spełniają także wszelkie obowiązujące wymagania emisyjne w kraju i za granicą.

bądźmy w kontakcie

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

PHU DOMO

 

ul. Antyczna 15

 

62-800 Kalisz

 

tel.: 62 7680 680

 

fax:  62 7680 681

 

e-mail: biuro.domo@dgcs.com.pl

 

Godziny otwarcia: Pn-Pt 08.00-16.00

 

Prosimy o kontakt z krótkim opisem oczekiwań - nasz zespół odezwie się przedstawiając Państwu ofertę