HOME

OFERTA

KONTAKT

- Systemy uzdatniania wody -

Systemy uzdatniania wody

Oferujemy niezawodne technologiczne urządzenia do uzdatniania wody, a także szereg innych innowacyjnych rozwiązań z zakresu gospodarki wodnej. Naszym celem jest dostarczenie klientom urządzeń nowoczesnych i dostosowanych do potrzeb danej inwestycji, powstałych w wyniku opracowania własnych technologii uzdatniania wody.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem wody. W tym pierwszym wypadku możemy Państwu zaproponować zakup domowych filtrów do wody oraz zmiękczaczy wody, a także domowych stacji uzdatniania wody. Dla zakładów przemysłowych świadczymy usługi z zakresu doboru odpowiednich technologii uzdatniania wody, budowy stacji uzdatniania wody, a także ich późniejszej modernizacji lub rozbudowy. Kilkaset zamontowanych przez nas i sprawnie działających instalacji do uzdatniania wody jest gwarancją niezawodności oferowanych przez nas rozwiązań. Uzupełnieniem zakresu świadczonych przez nas usług jest serwis filtrów do wody i stacji uzdatniania wody.

 

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty.

 

Możecie Państwo również korzystać z formularzy kontaktowych znajdujących się na poszczególnych podstronach naszego serwisu.

 

Zapraszamy do współpracy!

bądźmy w kontakcie

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

PHU DOMO

 

ul. Antyczna 15

 

62-800 Kalisz

 

tel.: 62 7680 680

 

fax:  62 7680 681

 

e-mail: biuro.domo@dgcs.com.pl

 

Godziny otwarcia: Pn-Pt 08.00-16.00

 

Prosimy o kontakt z krótkim opisem oczekiwań - nasz zespół odezwie się przedstawiając Państwu ofertę