HOME

OFERTA

KONTAKT

- Zestaw napowietrzający WTA-

Zestaw napowietrzający WTA

 

Kompaktowy zestaw aeracji

 

Zastosowanie: Napowietrzanie wody z ujęć własnych, w instalacjach domowych i przemysłowych w celu ułatwienia wytrącania związków żelaza i manganu.

 

Działanie: Mieszacz wodno-powietrzny jest mieszaczem dynamicznym, w którym woda kontaktuje się we współprądzie z podawanym przez układ dysz sprężonym powietrzem. Źródłem sprężonego powietrza jest sprężarka bezolejowa.

 

Wykonania:

 

Zbiorniki ciśnieniowe: ze stali czarnej niskowęglowej, ze stali nierdzewnej oraz w wykonaniach specjalnych na życzenie Klienta.

 

Instalacja technologiczna w wykonaniu ze stali nierdzewnej:

 

Kompletacja  zestawu  odbywa  się  w  siedzibie  producenta, zgodnie  z  procedurą  systemu  zarządzania  jakością  ISO:9001. Na  teren  Inwestycji  wysyłane  jest  gotowe  urządzenie  po pomyślnym przejściu  prób  technicznych. Zgodnie z przyjętą procedurą, w celu możliwie najlepszego wyeliminowania błędów spawalniczych orurowanie modułowe wykonywane jest  w technologii  spawania  orbitalnego. Rozgałęzienia rurociągów wykonywane w technologii wyciąganych szyjek. Kolejne zestawy wchodzące w skład kompletnej  linii technologicznej łączone są poprzez połączenia kołnierzowe.

 

Wykonujemy również instalacje technologiczne z PVC-U, PEHD, PP.

 

Zestaw aeracji posiada atest PZH

bądźmy w kontakcie

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

PHU DOMO

 

ul. Antyczna 15

 

62-800 Kalisz

 

tel.: 62 7680 680

 

fax:  62 7680 681

 

e-mail: biuro.domo@dgcs.com.pl

 

Godziny otwarcia: Pn-Pt 08.00-16.00

 

Prosimy o kontakt z krótkim opisem oczekiwań - nasz zespół odezwie się przedstawiając Państwu ofertę